Інформаційно-освітні заходи

11
жовтня
2021

"Будьте обачні! Жертвою торгівлі людьми може стати кожен!"

Година застереження

Зустріч зі школярами, присвячена дуже серйозній темі, відбулась в стінах їхнього рідного класу. Четверокласники так перейнялися почутим, що почали ділитися своїми спостереженнями і ситуаціями, в які вони колись потрапляли.

22
вересня
2021

"Вчинок-відповідальність"

Правовий урок

Цей захід відбувся у 6 класі ЗОШ №4. Учні уважно прослухали інформацію про те, яку відповідальність вони несуть за ті, чи інші проступки. На всі питання дала вичерпні відповіді заступник начальника відділу Славутицького бюро правової допомоги Новик Н.А.

28
травня
2021

А у нас гості!

А у нас гості!

Ось і настали довгоочікувані канікули! Школярі вже передчувають теплі дні, коли можна буде впродовж дня гуляти на вулиці з друзями, або поїхати в село до бабусі і дідуся. Вони радіють, що літо принесе свої принади, якими можна буде насолодитися сповна. Напередодні цього щастя учні 4-го класу школи №4 виявили бажання відвідати Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр.

14
травня
2021

"Для нас лиш б`ється ночами і днями, єдине в світі серце мами"

Поетичний альбом

Саме чудове і найрідніше слово на землі -МАМА. Вона дає життя, піклується про своїх дітей, завжди поруч, коли їм погано. Немає нікого її ближче, і, звичайно, вона заслужила, щоб її вшановували в особливий день-День матері. Тому було вирішено в цей день поговорити з молодшими школярами про їхню родину та послухати і почитати вірші, які діти присвятили матусям.

01
травня
2021

"Світле Христове Воскресіння"

Година духовності

Наближається світле свято Великодня-такий довгоочікуваний і такий улюблений! Але, на жаль, не всі знають його історію. Тому ми намагаємося організовувати зустрічі школярів з духовними особами, які, як ніхто інший, зможуть розповісти про всі події цього Дня. На цей раз гостем у третьокласників був отець Юрій, капелан військової частини 3041 Національної Гвардії України.

28
вересня
2021

"Соколята партизанських лісів"

Патріотична година

З кожним роком все далі від нас Велика Вітчизняна війна, все рідше ми згадуємо про тих, хто віддав свої життя за наше світле майбутнє. Тому дуже важливо проводити бесіди з нашим підростаючим поколінням про героїчні подвиги учасників бойових битв, партизан і працівників тилу, які спільними зусиллями привели наш народ до перемоги.

20
вересня
2021

Зустріч клубу національної співдружності "Злагода"

Зустріч клубу національної співдружності

Чергова зустріч клубу національної співдружності "Злагода" відбулась в теплій дружній атмосфері. Учасники зустрічі ознайомилися з історією та культурою однієї з країн Балтії - Литвою.

18
травня
2021

"Літературна Європа"

Віртуальна подорож

Традиційно до Дня Європи Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр проводить зустріч зі школярами, щоб ознайомити їх з культурою і традиціями дружніх країн. На цей раз був показаний фільм про деякі європейські країни, в якому була відзначена "родзинка" кожної з них.

09
травня
2021

"Свято зі сльозами на очах"

Урок-пам'ять

 День перемоги ... Як музика звучали ці слова для мільйонів людей, які з нетерпінням чекали грандіозної події. І сьогодні ми вшановуємо героїв, які зробили все можливе і неможливе, щоб на землі запанував довгоочікуваний мир.

28
квітня
2021

"Чорних дат у людства є немало"

Година скорботи

Чорнобильська катастрофа досі смутком озивається в наших серцях. Ми згадуємо тих, хто, не замислюючись, віддав своє життя в ім'я порятунку мільйонів інших людей. Імена героїв не повинні бути забуті, і наша місія полягає в тому, щоб юне покоління знало про їхній подвиг і про наслідки цього страшного лиха.

<<  1 [23 4 5 6  >>  
Go to top