Інформаційно-освітні заходи

14
квітня
2021

"Бути здоровим-це модно"

Урок здоров`я

Всі ми знаємо. як важливо для нас бути здоровими. Людина радіє життю і на сто відсотків  щаслива, коли прекрасно себе почуває.. Діти поки не замислюються про це, тому що їх енергія б'є через край, і їм хочеться обійняти весь світ тут і зараз.

24
березня
2021

"Без поезії і життя-не життя"

Година поезії

 Як чудово, що Всесвітній день поезії відзначають навесні, коли природа живе в очікуванні пробудження від зимової сплячки. Так само і люди радіють цьому відновленню, і багато хто намагається ці світлі почуття висловити у віршах.

А чи люблять наші діти поезію? Чи знають поетів та їх твори? Ці питання хвилюють багатьох, адже словесна художня творчість здатна виховати високоінтелектуальну людину.

10
березня
2021

"Живуть, Кобзаре любий, поміж нас і голос твій, і пензель твій, і слово!"

Урок-портрет

Щорічно святкується День народження великого майстра поетичного слова Т.Г.Шевченка. Зустріч, присвячена цій даті, на цей раз пройшла в стінах школи №4.

25
лютого
2021

"Афганський біль наших ран"

Година спілкування

Минає рік за роком, якісь події з нашого життя забуваються, але є такі, яким назавжди залишається місце в нашій пам'яті. До таких подій належить і війна в Афганістані, в якій брали участь радянські солдати. Більше тридцяти років тому вони повернулися на батьківщину, але гіркі спогади того часу не дають забути тих, хто навічно залишився на чужині, і кому більше не судилося побачити своїх рідних і близьких.

15
лютого
2021

Ось і прийшло чудове свято любові

День Святого Валентина для багатьох - чудова можливість нагадати про свої почуття близьким і дорогим людям.

Ось і прийшло чудове свято любові

Не зміг залишитися осторонь і Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр. Напередодні свята було вирішено організувати розважальну програму для молодших школярів. Це дуже важливо виховувати правильні цінності ще в дитинстві, щоб потім вони змогли дати позитивний результат.

06
квітня
2021

"Хто здоровий - той сміється, хай йому усе вдається!"

Година гумору

День сміху та гумору традиційно відзначають розіграшами і жартами один над одним. Це свято не є офіційним, але хто ж упустить шанс повеселитися від душі. Таке бажання виявили і учні молодших класів школи №4.

12
березня
2021

"Справедливість як невід'ємне право на життя"

Значення слова "справедливість" досі хвилює вчених, які намагаються правильно розтлумачити його. Тому загальноміському бібліотечно-інформаційному центру було дуже цікаво дізнатися думку старшокласників на цю тему.

04
березня
2021

"Співачка зорі правдивої"

Година спілкування

150-ти річчя з Дня народження Лесі Українки - це подія всеукраїнського масштабу. По всій країні були проведені літературні вечори, присвячені цій знаменній даті. Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр організував тематичну виставку та провів захід для школярів.

22
лютого
2021

"Бринить - співає наша мова."

Урок-конкурс

До Міжнародного дня рідної мови була проведена конкурсна програма, в якій взяли участь учні 4-го класу. Трьом командам було запропоновано кілька завдань на знання української мови.

23
грудня
2020

Новини від «Handmade_студія»

Новини від «Handmade_студія»
👉📍✂️ Пропонуємо вашій увазі ФОТОмайстр-клас «Новорічний декор своїми руками» від "Творча_майстерня" фото 2); 
<<  1 2 [34 5 6 7  >>  
Go to top