Інформаційно-освітні заходи

29
жовтня
2019

"Не дай зробити себе рабом"

Урок-застереження

Тема сучасного рабства в світі не нова. Не перший раз вона обговорюється зі школярами, але тим не менше залишається злободенною.

Цього разу восьмикласники висловили свою думку, як, на їх погляд, покласти край цьому ганебному явищу 21-го століття.

03
жовтня
2019

"Крізь дим і біль і біди..."

Розповідь про партизанський рух в Великій Вітчизняній війні в Україні

Розповідь про партизанський рух в Великій Вітчизняній війні в Україні викликала великий інтерес у слухачів. І це не випадково, адже серед присутніх були ті, хто на власні очі бачив все, що відбувалося в ті далекі воєнні роки...

15
вересня
2019

Чи бувають права без обов`язків?

Година спілкування

Чи бувають права без обов`язків?

На це питання намагалися відповісти учні 11-го класу середньої школи №4, взявши участь в бесіді з заступником начальника відділу Славутицького бюро правової допомоги  Н.А. Новик. У стінах ЗБІЦ ця тема піднімається не вперше, і завжди дуже цікаво дізнатися думку школярів...

17
липня
2019

День казахської культури

Клубі національної співдружності "Злагода"

День казахської культури

У чергову зустріч у Клубі національної співдружності "Злагода" 17 липня 2019 року був День казахської культури.

Трохи статистики: Республіка Казахстан із населенням понад 18 млн осіб посідає 9 місце у світі за територією, 5 місце - за запасами золота, 2 місце - за запасами срібла і 1 місце - доставки на світовий ринок концентрату урану.

22
травня
2019

"Відень-столиця Австрії."

Віртуальна подорож

Для третьокласників тема виявилася новою. Знайомство з однією з європейських столиць відбулося в стінах ОБІЦ. На питання, що учні знають про Відень, ніхто не зміг відповісти. Тим більше цікавими виявилися факти про це місто, про його історію та сьогодення..Подивившись  відеосюжет, глядачі зацікавилися, чому Відень довгий час міцно утримував позицію одного з кращих міст світу для проживання

09
жовтня
2019

"Бібліотеки світу"

Година цікавих повідомлень

До Всеукраїнського Дня бібліотек Загальноміським бібліотечно-інформаційним центром було проведено захід, в ході якого слухачі, учасники "Творчої майстерні" ознайомились з цікавими фактами про бібліотеки світу.

27
вересня
2019

"Супер татусь"

Розважальна година

День батька традиційно відзначали в Україні в третю неділю червня. А з цього року, згідно з указом, підписаним екс-президентом  Порошенко, він святкується у третю неділю червня. Але ОБІЦ вирішив ще раз зібрати школярів у вересні, щоб в ході конкурсної програми вибрати гідного сина свого батька.

09
вересня
2019

Поговорим о музыке...

Созвучие

Поговорим о музыке...

04.09 состоялась очередная встреча в литературно-музыкальной гостиной "Созвучие". На этот раз она была посвящена композитору Дмитрию Шостаковичу...

24
червня
2019

Знайомтесь: такі різні славутичани...

Чергове засідання клубу "Злагода"

Знайомтесь: такі різні славутичани...

Початок літнього сезону зовсім не означає, що настала пора затишшя. .У ЗБІЦ, навпаки, прийшла "спека" завдяки щотижневим заходам клубу національной співдружності "Злагода" під керівництвом Курдіної Ольги Львівни.

19 червня відбулося чергове засідання клубу, яке було присвячене культурним традиціям татарського та башкирського народів. 

13
травня
2019

"Я+Я=моя сім`я"

Вікторина

Кожного року, коли ми святкуємо День матері, ми занурюємося в атмосферу любові і душевного тепла. Адже слово "мама" - головне в нашому житті, слово, з якого  все почалося на Землі. Тому було вирішено в цей день поговорити з молодшими школярами про їхню родину та провести вікторину, в ході якої учні показали хороші знання характеру і звичок своєї мами.

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>  
Go to top