Інформаційно-освітні заходи

24
січня
2019

"Правопорушення підлітків та юридична відповідальність".

Правовий лекторій

 Про свої права і обов'язки школярі чують часто від вчителів і батьків, читають про це в інтернеті. А ось про кримінальну відповідальність знають, на жаль, небагато і часто зовсім не замислюються про те, наскільки це важливо бути обізнаним, в якому віці і за які провини підліток несе відповідальність перед судом.

11
грудня
2018

"SOS: наркотик-жало добровільної смерті."

Шок-урок

Захід, присвяченій Всесвітньому дню боротьби зі СнІдом -самої злободенної темі сьогодення, викликав бурхливу реакцію школярів.

21
листопада
2018

"Хай у серці кожної людини живе любов до України."

Відео-урок

 До Дня гідності і свободи ЗБІц запросив учнів 5-го класу на перегляд фільму, присвяченого цій події.

 Школярі здивували своїм незнанням історії свята. Тому спочатку було вирішено провести з ними бесіду, в ході якої слухачі дізналися, що ж сталося 21-го листопада 2013 року на Майдані, і чому цей день увійшов в історію нашої країни.

12
листопада
2018

"Мова і пісемність у цікавих фактах."

Година спілкування

Другий захід, присвячений до Дня української писемності та мови пройшов в дуже доброзичливій обстановці. Слухачі перепитували і уточнювали нову для них інформацію. Деякі неодмінно хотіли дещо записати, бо багато чули в перший раз. Всім були цікаві незвичайні факти про рідну мову, які були почуті вперше.

20
жовтня
2018

"Щасливих літ нехай зозуля ще багато накує"

Година спілкування

 1 жовтня в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Це – особливий день, коли ми можемо висловити свою подяку нашим бабусям і дідусям за їх доброту, мудрість і любов до нас. 1 жовтня в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Це – особливий день, коли ми можемо висловити свою подяку нашим бабусям і дідусям за їх доброту, мудрість і любов до нас.

22
січня
2019

"Соборність, єдність, неподільність".

Інформаційна година

 День соборності має важливе значення для всіх нас, адже саме 100 років тому, 22 січня 1919 року,українці вперше в історії об'єдналися в одну державу. І нехай Акт Злуки мав декларативний характер, проте всі були щасливі, що факт об'єднання відбувся.

05
грудня
2018

"Розгойдані дзвони пам'яті".

Урок-реквієм

Тема голодомору досі хвилює серця українців. Боляче згадувати ті жорстокі часи, коли за жменьку зібраних зерен розстрілювали навіть дітей і жінок, а за заховані продукти відправляли на заслання.

13
листопада
2018

"Виховання толерантності у сучасному суспільстві".

Виховна година

Слово "толерантність" прийшло до нас з латинської мови. Воно означає "терпіння, терплячість, прийняття"...

10
листопада
2018

"За Украіну, за ії мову!"

Мовознавча вікторина

На цей захід в ОБІЦ були запрошені п'ятикласники. Розбившись на дві групи, учасники з великим завзяттям взялися за виконання завдань. Найпершим був переклад з російської мови на українську, з яким обидві команди справились блискуче.

18
жовтня
2018

"Епоха лицарська скінчилaсь, та зостались лицарські серця".

Розважальна година

День Захисника Вітчизни і українського козацтва, організований ЗБІЦ, пройшов весело і цікаво. Дівчата підготували подарунки для представників сильної статі свого класу.

<<  2 3 4 5 6 [78 9 10 11  >>  
Go to top