24
березня
2021

"Без поезії і життя-не життя"

Година поезії

     Як чудово, що Всесвітній день поезії відзначають навесні, коли природа живе в очікуванні пробудження від зимової сплячки. Так само і люди радіють цьому відновленню, і багато хто намагається ці світлі почуття висловити у віршах.

       А чи люблять наші діти поезію? Чи знають поетів та їх твори? Ці питання хвилюють багатьох, адже словесна художня творчість здатна виховати високоінтелектуальну людину.

      Тому Загальноміським бібліотечно-інформаційним центром був проведений захід, присвячений темі поезії в нашому житті.

      Другокласникам для перегляду були запропоновані фільми про двох великих поетів: дитячих поетів Самуїла Маршака та  Едварда Ліра.

      Ознайомившись з біографією великих майстрів художнього слова, глядачі зацікавилися творчістю поетів. Всім неодмінно хотілося почути вірші авторів, а ще більше - самим прочитати їх.

      Твори Маршака були прийняті з захопленням: адже багато хто вже чув ці вірші від своїх батьків, бабусь і дідусів. Але як же це прекрасно - продекламувати їх виразно перед своїми однокласниками, вклавши в них всі свої почуття і емоції.

       Лимерики англійського поета і живописця виявилися для школярів абсолютно незнайомими. Тому спочатку слухачам було пояснено, що це за твори, а вже після цього учні спробували прочитати і зрозуміти їх.

      "Безглузді рими" (так свої твори називав сам автор),  улюблені англійськими дітлахами, нелегко далися юним читачам, але, приклавши зусилля, вони все-таки впоралися з цим завданням.

       Деякі учні проявили велику цікавість до почутого і виявили бажання записати прізвища поетів і назви їх найвідоміших творів.

        Це дуже порадувало. Якщо підростаюче покоління буде цікавитися поетичним словом, то є надія, що духовний розвиток нашої молоді досягне високого рівня.

Go to top