15
вересня
2019

Чи бувають права без обов`язків?

Година спілкування

Чи бувають права без обов`язків?

На це питання намагалися відповісти учні 11-го класу середньої школи №4, взявши участь в бесіді з заступником начальника відділу Славутицького бюро правової допомоги  Н.А. Новик.

    У стінах ЗБІЦ ця тема піднімається не вперше, і завжди дуже цікаво дізнатися думку школярів.

   Учні назвали свої права, а ось з обов'язками виявилося складніше. Жартома старшокласники не хотіли згадувати про свої обов'язки. Їх більше цікавило, як вони можуть захистити свої права, і хто їм при цьому може допомогти. Проте відбулася серйозна розмова і про обов'язки і, як з'ясувалося, ця тема їм не дуже близька.

   В ході бесіди було наведено багато прикладів, як молодь в різних країнах бореться за свої права, і наскільки успішна ця боротьба.

  Учні ділилися випадками з життя, коли були порушені їхні права і за допомогою представника бюро правової допомоги аналізували, як надалі можна  уникнути подібних ситуацій.

   В цілому розмова вийшла дуже плідною. Її учасники отримали відповіді на всі їхні запитання. Вони відчули себе підкованими знаннями про власні права і обов'язки в світлі нових подій. Школярі заручилися підтримкою бюро правової допомоги.  Відтепер вони можуть звернутися сюди в будь-який час, якщо раптом в їх житті виникнуть непередбачені ситуації, вихід з яких допоможуть знайти компетентні співробітники цього бюро.

Теги Година спілкування обов'язки права

Go to top