02
лютого
2022

"Шкідливі звички руйнують твоє життя"

Правова бесіда

Шкідливі звички, які роблять нас слабкими та безпорадними, – дуже актуальна тема сьогодні. Розмова про те, як не стати залежним і не занапастити своє здоров'я, була проведена з дев'ятикласниками.

Спочатку учні не виявили інтересу до цього заходу. Вони очікували, що почнуться нотації з приводу їх неправильної поведінки і звичок. Але, почувши зовсім іншу інформацію, школярі почали потихеньку "втягуватись" у діалог.

Особливо цікавою їм виявилася тема про комп'ютерну залежність, про те, як вона впливає на нейронні зв'язки мозку, і які наслідки їх порушення можуть бути небезпечні для підлітків.

Старшокласники ставили запитання, а деякі наводили факти, про які вони чули. Інші шкідливі звички не так хвилювали учасників бесіди. Всі в один голос стверджували, що наркоманія їх абсолютно не цікавить, а куріння так поширене у світі, що на нього взагалі не варто звертати уваги.

І знову екскурс в історію  ціх хворобливих уподобань змусив школярів задуматися про те, чи варто захоплюватися тим, що губить здоров'я і псує життя.

Дуже хочеться вірити, що такі бесіди дійсно допомагають підліткам переглянути свої бажання і зробити правильні висновки.

 

Теги здоров`є Правова бесіда Шкідливі звички

Go to top