12
березня
2021

"Справедливість як невід'ємне право на життя"

        Значення слова "справедливість" досі хвилює вчених, які намагаються правильно розтлумачити його. Тому загальноміському бібліотечно-інформаційному центру було дуже цікаво дізнатися думку старшокласників на цю тему.

         На зустріч було запрошено заступника начальника відділу Славутицького бюро правової допомоги населенню Н.А.Новик.

          Учні взяли активну участь у діалозі на тему справедливості в світі та в нашій країні, зокрема. Розгорілася дискусія, що ж таке справедливість і  чи властива вона всім людям без винятку або ж лише небагатьом.

          На думку вчених, це почуття є у всіх, якщо воно стосується несправедливого ставлення до себе з боку опонента. В ході численних експериментів було виявлено, що більшість учасників не можуть терпіти несправедливість, навіть якщо в результаті постраждають вони самі.

         Тому світові знаменитості досі б'ються над дивовижною властивістю людського мозку, але до цих пір вони не наблизилися до ії розгадки.

        В кінці зустрічі школярам була запропонована анкета, відповідаючи на питання якої, учні змогли зрозуміти, наскільки вони чесні до себе і оточуючих.

       Старшокласникам дуже сподобалася бесіда, з якої вони почерпнули багато нового і цікавого. Хочеться вірити, що наша молодь буде надалі замислюватися над тим, що життя в справедливому суспільстві починається з нас самих, і тільки наше ставлення один до одного є ключем до нашого щасливого майбутнього.

Go to top