01
травня
2021

"Світле Христове Воскресіння"

Година духовності

     Наближається світле свято Великодня - такий довгоочікуваний і такий улюблений! Але, на жаль, не всі знають його історію. Тому ми намагаємося організовувати зустрічі школярів з духовними особами, які, як ніхто інший, зможуть розповісти про всі події цього Дня.

     На цей раз гостем у третьокласників був отець Юрій, капелан військової частини 3041 Національної Гвардії України.

     Учні слухали історію свята, затамувавши подих. Розповідь була настільки цікавою, що всі присутні перебували в якомусь незвичному піднесенні, ніби вони самі були поруч з Ісусом в час його воскресіння.

     Отець Юрій так  захопив аудиторію, що ніхто не помітив, як пролетів час. Звичайно ж, не обійшлося без запитань, які не завжди були по темі, але батюшка з радістю відповідав на них. Атмосфера була дуже дружня: ніхто не залишився без уваги.

     Бесіда проходила у формі конструктивного діалогу. Харизма виступаючого дозволила йому достукатися до серця кожного слухача. Ліс рук свідчив про те, що байдужих не залишилося, всім хотілося поділитися своїми знаннями і враженнями.

     В кінці бесіди учнів чекав несподіваний сюрприз: кожен отримав в подарунок шоколадне яйце.

     Як же чудово, що діти дуже зацікавились темою бесіди і  активно брали участь в ній. У них з'явилося бажання поділитися цією інформацією зі своїми близькими, а це, звичайно, заслуга Отця Юрія, який за такий короткий час зміг вкласти в їхні серця любов до Бога. За це йому велике спасибі!.

Go to top