Бібліографічні покажчики 2006 рік

Титан думки і праці

Титан думки і праці

 Видання присвячене відзначенню у 2006 році 150-річчя від дня народження Івана Яковича Франка – співця відради, віри, надії, який гартував своїм міцним словом духовність покоління. Покажчик містить біографію, твори письменника, видання та статті про його життя і творчість, розробки уроків, позакласних заходів, сценаріїв.

Овіяний романтикою героїзму

Овіяний романтикою героїзму

Видання присвячене відзначенню у 2006 році 100-річчя від дня народження Івана Багряного – поета, письменника, публіциста, політичного діяча, який своїми творами, прикладом свого страдницького життя надихає нас на боротьбу за вільну незалежну демократичну Україну. Покажчик містить біографію, твори письменника, видання та статті про його життя і творчість, розробки уроків, позакласних заходів, сценаріїв. 

Палка патріотка України

Палка патріотка України

Видання присвячене відзначенню у 2006 році 100-річчя від дня народження Олени Теліги – видатної поетеси і Громадянки України, якій вона, не вагаючись, віддала своє життя. Покажчик містить біографію, твори письменниці, видання та статті про її життя і творчість, сценарі.  

Хотіла б я піснею стати

Хотіла б я піснею стати

Видання присвячене відзначенню у 2006 році 135-річчя від дня народження Лесі Українки, великої української поетеси, чия літературна спадщина є невід’ємною, обсяговою і потужною частиною духовної скарбниці нашого народу, повноцінною складовою всього світового красного письменства. Посібник розрахований на широке коло читачів. 

На рівні вічних партитур

На рівні вічних партитур

Видання присвячене відзначенню у 2006 році 70-річчя від дня народження Івана Драча – поета, письменника, політичного діяча. Людина, відома серед українців у всьому світі. І не тільки за посадою (голова Української всесвітньої координаційної ради та голова ради товариства "Україна"), а й за широкою громадською діяльністю. Покажчик містить біографію, твори письменника, видання та статті про його життя і творчість, розробки уроків, позакласних заходів, сценаріїв.  

Вечно живое чувство

Вечно живое чувство

История праздника Дня Святого Валентина

Чорнобильська зона відчуження на сторінках преси

Чорнобильська зона відчуження на сторінках преси

МІСТО СЛАВУТИЧ, ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЧОРНОБИЛЬСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ”, ЧОРНОБИЛЬСЬКА ЗОНА ВІДЧУЖЕННЯ НА СТОРІНКАХ ПРЕСИ

2021

Go to top