Бібліографічні покажчики 2008 рік

Місто Славутич. ДСП

Місто Славутич. ДСП "ЧАЕС". Чорнобильська зона відчуження на сторінках преси

Незламаний і гордий

Незламаний і гордий

Видання присвячене відзначенню у 200 8 році 70-річчя від дня народження Василя Стуса – українського поета, перекладача, літературознавця, правозахисника, одного із найактивніших представників українського культурного руху 1960-х. Покажчик містить біографію, публікації про твори письменника, видання та статті про його життя і творчість, розробки уроків, позакласних заходів, сценаріїв, інтернет-ресурси про життя і творчість Василя Стуса.  

Світоч віри

Світоч віри

Видання присвячене відзначенню у 2008 році 100-річчя від дня народження Василя Барки – українського письменника і літературознавця, класика сучасної української літератури, одного із найвизначніших поетів діаспори. Покажчик містить біографію, публікації про твори письменника, видання та статті про його життя і творчість, розробки уроків, позакласних заходів, сценаріїв, інтернет-ресурси про життя і творчість Василя Барки.  

Поет співчуття і жалю

Поет співчуття і жалю

Видання присвячене відзначенню у 2008 році 125-річчя від дня народження Франца Кафки – австрійського письменника, одного із фундаторів модерністської прози, який здобув славу митця-пророка, одним із перших увиразнив нове художнє мислення, що згодом утворило магістральне річище мистецтва ХХ століття. Покажчик містить біографію, твори письменника, видання та статті про його життя і творчість, розробки уроків, позакласних заходів, сценаріїв. 

Захисник духовних скарбів

Захисник духовних скарбів

Видання присвячене відзначенню у 2008 році 90-річчя від дня народження Олеся Гончара – українського письменника, всесвітньовідомого прозаїка, публіциста, критика, вченого-філолога, визначного громадського і державного діяча - депутата Верховної Ради СРСР, одного із секретарів правління Спілки письменників Радянського Союзу, голові Українського республіканського комітету захисту миру, члена Всесвітньої Ради Миру. Покажчик містить біографію, публікації про твори письменника, видання та статті про його життя і творчість, розробки уроків, позакласних заходів, сценаріїв, інтернет-ресурси про життя і творчість Олеся Гончара.  

Незгасима свіча пам'яті

Незгасима свіча пам'яті

Видання присвячене Голодомору 1932-1933 років в Україні - безпрецедентному злочину сталінської тоталітарної системи проти українського народу, який спричинив національну катастрофу. Всебічні, правдиві знання допоможуть уникнути подібних катастроф у майбутньому. При підготовці покажчика використано роботи вихованців славутицької дитячої художньої студії «АКВА» під керівництвом М. Д. Тетеріної.  

Я протянула руки Свету…

Я протянула руки Свету…

Cвітлана Савченко

Збірка віршів

Сяючі очі дитинства

Сяючі очі дитинства

Світлана Савченко

Збірка віршів для дітей

Чистого слога слуга

Чистого слога слуга

Издание посвящено 70-летию Владимира Высоцкого – русского поэта, музыканта, актера, воплотившего в себе боль, совесть нашего времени, человеку, который «как умел, так и жил». Указатель содержит биографию, публикации о произведениях поэта, издания и статьи о жизни и творчестве, сценарии, интернет-ресурсы.  

2021

Go to top