Бібліографічні покажчики 2012 рік

Місто Славутич, виробниче об’єднання ЧАЕС, НВО “Прип’ять”, Чорнобильська зона відчуження на сторінках преси

Місто Славутич, виробниче об’єднання ЧАЕС, НВО “Прип’ять”, Чорнобильська зона відчуження на сторінках преси

Зачарований людською красою

Зачарований людською красою

 Видання присвячене відзначенню у 2012 році 100-річчя від дня народження Михайла Стельмаха - видатного українського письменника, одного з видатних художників слова - поета і прозаїка, драматурга і фольклориста, публіциста і кіносценариста. Покажчик містить біографію, пуьлікації про твори письменника, видання та статті про його життя і творчість, розробки уроків, позакласних заходів, сценаріїв, інтернет-ресурси про життя і творчість М. Стельмаха. Посібник розраховано на широке коло читачів.

Пристрасний співець подільського краю

Пристрасний співець подільського краю

Видання присвячене 140-річчю від дня народження Богдана Лепкого - талановитого українського поета, прозаїка, художника, критика, громадсько-культурного діяча, перекладача, який у кожній з цих галузей вніс вагомий вклад в історію рідної культури. Покажчик містить біографію, публікації про твори письменника, видання та статті про його життя і творчість, розробки уроків, позакласних заходів, сценарії, інтернет-ресурси. Посібник розраховано на широке коло читачів. 

Вічний, як сам народ

Вічний, як сам народ

Видання присвячене 200-річчю від дня народження Євгена Гребінки - відомого українського письменника, автора пречудових українських байок, ліричних поезій, прозових творів. Покажчик містить біографію, публікації про твори письменника, видання та статті про його життя і творчість, розробки уроків, позакласних заходів, сценарії, інтернет-ресурси. Посібник розраховано на широке коло читачів. 

Романтик-мрійник

Романтик-мрійник

Видання присвячене 200-річчя від дня народження Чарлза Діккенса - англійского письменника-реаліста, слава якого ніколи не меркнула ні за життя, ні після смерті. Покажчик містить біографію, публікації про твори письменника, видання та статті про його життя і творчість, розробки уроків, позакласних заходів, сценарії, інтернет-ресурси. Посібник розраховано на широке коло читачів. 

Музейні скарбниці України

Музейні скарбниці України

Видання присвячене відзначенню у 2012 році - Року української культури і музеїв України. Покажчик стане в пригоді усім, хто прагне пізнати культурну самобутність рідного краю, ознайомитися з його музейною спадщиною. 

Співець життя, молодості, любові

Співець життя, молодості, любові

Видання присвячене відзначенню у 2012 році 100-річчя від дня народження Андрія Малишка - видатного українського поета, обдарованого і вірного своєї землі. Покажчик містить біографію, публікації про життя і творчість поета, розробки уроків, позакласних заходів, сценаріїв, інтернет-ресурси про життя і творчість А. Малишка. Посібник розраховано на широке коло читачів. 

Поет абстрактів і контрастів

Поет абстрактів і контрастів

Видання присвячене відзначенню у 2012 році 115-річчя від дня народження Євгена Маланюка - одного із найталановитіших українських поетів двадцятого століття української діаспори після першої і другої світових війн. Покажчик містить біографію, публікації про життя і творчість поета, розробки уроків, позакласних заходів, сценаріїв, інтернет-ресурси про життя і творчість Є. Маланюка. Посібник розраховано на широке коло читачів. 

Великий романтик Срібної доби

Великий романтик Срібної доби

До 120-річчя від дня народження М.І. Цвєтаєвої

СЛАВУТИЧ –  СИМВОЛ ВІДРОДЖЕННЯ

СЛАВУТИЧ – СИМВОЛ ВІДРОДЖЕННЯ

До 25-річчя міста

Садівник із майбутнього

Садівник із майбутнього

До 285-річчя від дня народження Григорія Сковороди

2021

Go to top