Філіал № 2  (при спеціалізованій медико-санітарній частині)

      На протязі всіх років роботи цього філіалу Славутицької централізованої бібліотечної системи головним було вдосконалення обслуговування читачів з урахуванням специфіки його місцезнаходження. Адже хвора людина, так само як і працівник лікарні, потребують не просто звичайної уваги, їм іноді потрібна просто порада, іноді – допомога, а іноді і просто людина, з якою просто поспілкуватись та розповісти про наболіле.

     Адже наші читачі вважають цю бібліотеку не просто місцем зберігання книжок, а й інформаційним центром СМСЧ-5, в якому за короткий період можна отримати відповіді на будь-які питання, інформацію на зацікавлену тему, взяти необхідну книгу чи журнали, отримати консультацію спеціаліста і, нарешті, просто поспілкуватись та комфортно провести вільний час.    

     Крім того, на даному філіалі враховуються проблеми спеціалістів - медиків, докладаються всі зусилля для вдосконалення їхнього інформаційного обслуговування, підвищення професійного та культурного рівня працівників медсанчастини.   Враховуючи специфіку даного філіалу, його фонд комплектується в першу чергу художньою та публіцистичною літературою різних жанрів, періодичними виданнями та виданнями медичного спрямування.

 

Завітайте до цього філіалу і Ви дійсно отримаєте часточку тепла та душевного спокою.

   

 Філіал № 3 (При ресурсному центрі)

     З 2005 року, враховуючи специфіку міста, економічну ситуацію в суспільстві та необхідність створювати робочі міста для вивільнених працівників державних організацій і в першу чергу для скорочених працівників Чорнобильської АЕС, в Київському кварталі, в приміщенні ДНЗ №5, розпочинає свою роботу «Ресурсний центр для підтримки неприбуткових організацій».

     Головна мета даного Центру – тісна співпраця з громадськими організаціями міста Славутича, надання їм ресурсної підтримки, а саме: ксерокопія документів, роздрукування, допомога в підготовці необхідного пакету документів для відкриття своєї справи, підготовка власного сайту, пошук грантових заявок, служба телефонного зв’язку, Інтернету та багато іншого.

     Наряду з цим постало і питання доступу ідо інформаційних джерел бібліотек міста.

     Саме врахування потреб сьогоднішнього життя і бажання надавати більш дієвішу допомогу нашим славутчанам, підказало нам і працівникам даного Ресурсного центру про ефективність співпраці наших закладів... 

      На спільній зустрічі керівників двох структур було прийнято рішення про розміщення на базі Ресурсного центру одного з філіалів Славутицької ЦБС. Адже багаторічний досвід дружніх відносин організацій між собою, взаємодопомога різних закладів дає набагато більше користі для наших славутичан, а тим більше, підприємців.

     Враховуючи специфіку користувачів Центру, працівниками ЦБС була підібрана спеціальна література економічного, фінансового напрямку, законодавчі акти і все, що може стати в нагоді відвідувачам.

     Безумовно, у фонді даного філіалу є і інша література: художня, публіцистична, історична, періодичні видання та матеріали по краєзнавству.

      Якщо в ваших планах є відвідання Ресурсного центру – скористайтесь і послугами нашої бібліотеки, де ви завжди зможете отримати пораду, підтримку і необхідну для вас літературу.

Go to top