У бібліотечній справі давно вже існує така форма роботи, як клуби за інтересами. Вони створюються з метою згуртування читацького активу та додаткової популяризації літератури, більш повного розкриття фонду.

Але дуже часто буває, коли такі клуби переростають суто бібліотечні межі, набувають статусу громадсько-культурного осередку.

   Людина завжди є членом різних спільнот: від групи в ранньому дитинстві до колективу в зрілому віці. А для задоволення потреб духовних вона завжди шукає людей подібних інтересів.

   Клубні об’єднання Славутицької ЦБС вже давно стали традиційною формою роботи з нашими жителями і згуртовують навколо себе відвідувачів різного віку і різних вподобань.

   Ми намагаємось врахувати побажання, якщо не кожного з них, то хоча б більшості.

Thumbnail image    Одними із перших створених клубів були клуб любителів авторської пісні «ЛАПС», об’єднання для дітей «Чомучка» та літературний клуб для дітей «Підліток».

    З новими приміщеннями колективи ЦБС отримали і більші можливості для покрашення клубної роботи.    

На сьогоднішній день тільки при Загальноміському бібліотечно-інформаційному центрі працює 11 клубних об’єднань. Серед них: чотирі  для наших жінок, поетичний клуб для школярів «Балада», клуб правової освіти для старшокласників «Феміда», творчий клуб «Муза», ансамбль любителів народного співу «Пой, душа!» та інші. 

Станьте учасником одного з наших клубів і Ви, безсумнівно,зможете душею відпочити у вільний від роботи час!  

  Організатор клубної роботи - Кропта Ольга 

Go to top