chit zal    Читальна зала – один з головних структурних підрозділів відділу обслуговування. Це просторе світле приміщення на 80 посадових місць, яке ділиться на два приміщення. В одному із них проводяться семінари, лекції, бесіди, зустрічі з цікавими людьми, творчі вечори.     

hraniliche

 Кожен рік нашу читальну залу відвідує більш за 3 тисячі читачів, при цьому видається близько 62 тисяч примірників літератури, журналів і газет.    

 Три книгосховища читальної зали – основне багатство нашої бібліотеки, нараховують близько 15 тисяч примірників. Більшу половину фонду читальної зали складає навчальна література, яка вирізняється універсальним складом, різних галузей і напрямків - це історія, філософія, економіка, логіка, право та педагогіка, соціологія та статистика, медицина та психологія, біологія, хімія, фізика та багато інших. Такий фонд постійно  формується  на основі вивчення читацького попиту та побажань відвідувачів.

      Періодичні видання – це джерело оперативної різногалузевої інформації.

 zal 3     Щорічно читальна зала отримує понад 80 назв газет і журналів різної тематики.  Це офіційні передплатні видання України і Росії, які можна читати на місці або взяти до дому на платний « нічний абонемент».  

     Термін зберігання газет від 1 до 3 років, журналів – від 3 до 5 років і більше. На початку кожного року періодичні видання  року минулого передаються в відділ сімейного читання в службу інформаційного комфорту, де кожен бажаючий може взяти його до дому на свій абонемент безкоштовно. Інформацію про наявність періодичного видання  у читальній залі можна отримати із систематичної картотеки статей та на Web- сайті бібліотеки в розділі «Списки періодичних видань».

      Бібліотечні каталоги та картотеки  –  своєрідний путівник фондами бібліотеки. Кожен каталог має цільове призначення, що дозволяє переводити  пошук літератури у відповідності  з запитаннями читачів. В читальній залі нашої бібліотеки  знаходяться алфавітний  і систематичний каталоги.      

limaz-shafarenko

Алфавітний каталог дає точну відповідь, чи є в бібліотеці конкретна книга, дозволяє знайти книжки того або іншого автора, які є у фонді бібліотеки. Картки розташовані у каталозі в алфавітному порядку авторів або заголовків.

      Систематичний каталог розкриває зміст фонду бібліотеки з галузей знань, забезпечує інформування читачів про літературу, яка є в бібліотеці. Картки групуються у відповідності до таблиць ББК.

     Читальна зала експонує розгорнуті діючі книжкові виставки до всіх державних свят та видатних дат. 

      Допомогу Ви можете отримати у бібліотекарів:  Лімаз Тетяни Михайлівни і Шафаренко  Ніни Іванівни. 

Go to top